Kurutulmuş ürünler

Sağlıklı abur cuburlar…

Her ürünümüz ile gıda üretim ve işlemede kullanılan kimyasallara kafa tutuyor ve katkısız, şekersiz  doğal halleri ile sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

 

Bizim kuruttuğumuz portakal cipsimizi tatmadan karar vermeyin.  Bunlar Cennet Köyceğizden… Portakalın en iyisinin olduğu yerden. Rengi, kokusu, lezzeti ve vitamin değerleri ile rakiplerine fark atıyor.

Portakalın faydaları biliyorsunuz saymakla bitmez. Kış aylarının C vitamini deposu… Cildi güçlendirir ve onarır. Vücudu ferahlatır. Mideyi rahatlatır. Kilo kontrolünde portakalın beyaz tabakasında bulunan lifler iştahı önlemekte ve açlığı düzenleyebilmektedir.

Kolestrol ve yağ içermez. Kalp sağlığınız ve kolestrol seviyeniz için birebirdir..

Katkı maddesi yok!!

İlave Şeker yok!!

Güzel Tarifler

Kahvaltınızda; lor peyniri ile enfes bir lezzet yaratıyorlar. Ayrıca görseli de mükemmel oluyor. Lor peynirinizi kalıpla keserek portakalınızın üzerine koyun. İsterseniz bunu ceviz parçaları ile taçlandırın, süsleyin. İşte mükemmel sunum masanızda.

Diyettesiniz malum. Ara öğün geldi ve ne yapsam diye düşünüyorsunuz. Bir kase yoğurt alın içine portakalınızı parçalayarak atın ve karıştırın. En lezzetli ve görüntüsü gözünüze hitap eden ferahlatıcı ara öğününüz olsun..

Çayın kahvenin yanında ikram edin. Misafirleriniz ikramınızın zenginliği ve sunum güzelliği ile emin olun çok etkilenecektir.

Çantanızdaki en sağlıklı aburcuburdur.  Yolda, işyerinde ve evde atıştırmalığınız sağlam paketi ile hemen elinizin altında kullanıma hazır.

Ders çalışırken, TV izlerken, oyun oynarken yanında olsun. Beslenme çantalarında bulundurun. Parka çıkarken yanınıza alın. Ağlayan minnaklarınızın ( Çiğneme alışkanlığına dikkat ederek)  eline verin oyalansın. Zamanla daha da çok oturacak olan sağlıklı aburcubur alışkanlığı sayesinde hem daha sağlıklı olacak hem de bilinçli beslenmede bir birey daha yetiştirmiş olacaksınız.

Kabuklu ve kabuksuz portakal cipslerini ayrı ayrı paketlenmiştir. Damak zevkinize göre seçim yapmalısınız. Vitamini kabuğunda deyip aromasının tavan yaptığı şekilde cips olarak tüketebilirsiniz.

İşyerinde, evde, yada spor yaparken içeceğiniz içme suyunuzun içine birkaç dilim kabuklu portakal atarak aromasının suya salınması ile daha keyifli bir su tüketimi sağlayabilirsiniz.

Çay sevenler ;Kurutulmuş narenciyelerimizden yapacağınız portakal çayı listenizin başında yer almaya talip.

Sabah kalkınca kurutulmuş portakal kabuğunu parçalayın ve ılık sütünüze bir tatlı kaşığı ilave edip aç karınla için. Bağırsak parazitlerinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Çocuklarda da kullanılabilecek en sağlıklı ve doğal bir tariftir.

Keklerinize, pastalarınıza, kurabiyelerinize ilave edin. Aroması ve görseli müthiş.

Yemeklerde kullanın.

Ya da daha fazlası için damak zevki ve hayal gücünüzden yararlanın.

Yeni ve lezzetli tariflerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Sağlıklı bedenler için sağlıklı beslenelim.